Logo

CITROEN C4 1.4 benzin-plin!! Registriran!! 2006god!!

Број на оглас: 3597433 | Објавен на: 24.05.2020, 08:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2006

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.400 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Citroen C4 1.4benzin plin!!
2006god!!
170000km!!
Benzin plin,klima raboti,full oprema,4 dobri gumi!!
Registriran do septemvri!!
Kolata e servisirana komplet,mn ekonomicna so 1000den plin pominuva 600km!!
Moze.proverka vo servis moze i test voznja!!

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Premium Avto

Потврден огласувач