Logo

Igri za PS3

Број на оглас: 3597465 | Објавен на: 26.09.2020, 16:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 299 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS3 игри

Вид на оглас: Се продава


Pes ili Fifa - po 300 den, Drugite po 400-500 den, ( Shift, The last of us , PRODADENO) Za poveke moze popust.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Дејан

Потврден огласувач