Logo

SEAT IBIZA 1.2 TDI vo odlicna sostojba

Број на оглас: 3597484 | Објавен на: 27.05.2020, 17:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 4.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodav SEAT IBIZA 1.2 TDI ecomotive proizvedena 2010 godina, kolata e vo odlicna sostojba so izminati 18000 kilometri, ima mnogu mala potrosuvacka, registrirana e vo januar 2020 godina, moze da se vidi i proba vo sekoj moment. Napraven golem i mal servis.

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Петар

Потврден огласувач