Logo

Se prodava odlicno socuvana fotelja

Број на оглас: 3597522 | Објавен на: 23.05.2020, 20:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Вид на оглас: Се продава


Foteljata e recisi ne koristena.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач