1 / 12
Opel Zafira B 1.9 dizel
36 €
22.01.2021 13:25

Чаир / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel zafira 1.9 dizel registrirani cela godina klimatronik aluminski bandasi euro kuka soncev krov kopcinja na volanot se funkcionira nema potreba za nikakof vlozuvanje registrirani cela god 05.2021 god....
Kontakt 071 727 524
Kontakt 071 727 524

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Muhamed
Потврден огласувач
071727524
Испрати Е-маил до огласувачот