Logo

PHANTOM 4 PRO+ OBSIDIAN NOV

Број на оглас: 3597579 | Објавен на: 24.05.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дрон камери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dron Phantom 4 pro+ obsidian limitirana serija najdobroto od phantom, nov vo kutija so dve baterii

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 DOZNA dooel (претпријатие)

Потврден огласувач