Logo

Baliracka international 435

Број на оглас: 3597611 | Објавен на: 02.06.2020, 18:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.250 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava international 435 odlicna sostojba samo na boja ne e dobra

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 DEJAN

Потврден огласувач