Logo

Digitalna Kamera Medion

Број на оглас: 3597630 | Објавен на: 22.05.2020, 09:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Full HD Camcorders touchscreen
Rotiracki ekran
3" incen ekran
slot za microsd karticka
moznost za snimanje nokno i densko

 Кратово

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач