Logo

Одличен ловен карабин

Број на оглас: 3597637 | Објавен на: 22.05.2020, 09:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат исклучиво на лица со потребно одобрение за набавка C1:
- Ловен карабин Remington model.7600,cal.30-06 со осумжлебна цевка и многу додатна опрема во одлична состојба.
Оружјето е во одлична состојба,цена по договор

 Трајче

Потврден огласувач