Logo

Golf 5

Број на оглас: 3597774 | Објавен на: 24.05.2020, 20:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.800 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


zacuvan i odrzan golf
vtor gazda
aluminski bandazi
zelen karton
vo odlicna sostojba

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач