Logo

Obodin фрижидер - 410 литри

Број на оглас: 3597797 | Објавен на: 22.05.2020, 12:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


Функционален, во исправна состојба е фрижидерот.
Obodin фрижидер од 410 литри

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Ep

Потврден огласувач