Logo

kawasaki 125

Број на оглас: 3597799 | Објавен на: 02.06.2020, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kawasaki

Вид: Спортски

Година: 1990

Модел: KAWASAKI 125

Километри: 10000

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


ZA PO DETALNI INFORMACII JAVETE SE NA SLOBODAN 078 385 704.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач