Logo

ТАЊИРАЧА ИМТ

Број на оглас: 3597959 | Објавен на: 22.05.2020, 16:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Се продава добро зачувана тањирача за трактор. Инфо тел: Видан 071 494 039

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ЗОРАН

Потврден огласувач