Logo

SE PRODAVA NOV TELEFON ALKATEL

Број на оглас: 3598137 | Објавен на: 30.05.2020, 06:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alcatel

Модел: 2019 g

Боја: Silver

Интерна меморија: до 1 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 1.599 МКД

1.699 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


TELEFONOT E NOV-NEKORISTEN, KUPEN OD TELEKOM NA DEN 22.05.2020 g. SO 2 GODINI GARANCIJA, POGODEN ZA POVOZRASNI LICA SO ZADNA KAMERA 2 MP i BLUTUT...

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 dragi

Потврден огласувач