Logo

Аголна гарнитура со механизам

Број на оглас: 3598182 | Објавен на: 22.05.2020, 20:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


2 троседи
1 двосед
1 фотелја поврзана
1 агол
1 фотелја посебна
-Одлично зачувана
-Цена по договор

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Неџат