Logo

Plac za sekakva namena

Број на оглас: 3598210 | Објавен на: 23.05.2020, 20:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1000 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се изнајмува


Se iznajmuva plac, pogoden za plac za koli
Se naoga na glavnata ulica vo Gorce petrov
( pomegu Kristina Damil i res. Korabi)
Placot e vednas do novata samousluzna peralna

Telefom 071-270-167

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 zanko

Потврден огласувач