Logo

OPEL CORSA 2009

Број на оглас: 3598213 | Објавен на: 22.05.2020, 20:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SE PRODAVA OPEL CORSA 2009 GODINA; ODLICNO SOCUVANA; REGISTRIRANA ZA CELA GODINA DO APRIL 2021; CENA PO DOGOVOR
Mozna e i zamena
Za povekje info. Tel. 070/855-325
070/869-004

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Antonio