Logo

DAEWOO RACER

Број на оглас: 3598241 | Објавен на: 27.05.2020, 22:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Друг модел

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 22 kw / 30 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Podavam !
DAEWOO RACER atest plin
Registriran do 15 02 2021 god
1995 god,1500 kubika
Avtomobilot e socuvan nema skapano i e potpolno ispraven so novi gumi bez dodatni vlozuvanja samo palis i se vozis.
Za se sto ve interesira javete se na mobilen!
Cenata e realna.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 ....

Потврден огласувач