Logo

Redosealka Oltova

Број на оглас: 3598242 | Објавен на: 22.05.2020, 21:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Informacii na tel 077 762 862 Viken

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Илиев Гордан

Потврден огласувач