Logo

Suzuki Grand Vitara

Број на оглас: 3598250 | Објавен на: 03.06.2020, 18:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Grand Vitara

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 64 kw / 87 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 5.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Suzuki Grand Vitara 2.0 TD ,proizvedena 1999 godina,vo odlicna sostojba,se na nego funkcionira,vtor sopstvenik so realni km,ednostavno staklo e socuvan!

 Planika

Потврден огласувач