Logo

Se prodava komplet dnevna soba

Број на оглас: 3598329 | Објавен на: 22.05.2020, 22:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 25.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat komplet site ili odelno garniturata e so pustanje na lezaj

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 ivan

Потврден огласувач