Logo

YUGO 45

Број на оглас: 3598337 | Објавен на: 22.05.2020, 22:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: 45

Година: 1992

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 11 kw / 15 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam YUGO 45 socuvan vo dobra sostojba ,vredi da se PROBA ... Cena po Dogovor . Sead 071 545 337

 Свети Николе    Општина:Лозово

Прати Е-Маил

 sead

Потврден огласувач