Logo

Ford taunus

Број на оглас: 3598357 | Објавен на: 22.05.2020, 23:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Taunus

Година: 1980

Гориво: Дизел

Километри: 70000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford taunus 1.6 dizel 1978 god registriran sreden sostojbata se gleda na slikite

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Sasko

Потврден огласувач