Logo

Stan vo Krusevo

Број на оглас: 3598524 | Објавен на: 23.05.2020, 10:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 50 m²

Греење: Нема

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Krusevo

Цена: 18.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo Krusevo kompletno namesten so golema tarasa so odlicen pogled vo centarot na gradot

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Видан

Потврден огласувач