Logo

AL.bandasi 5 x 112 16.gumi 205.55 16

Број на оглас: 3598539 | Објавен на: 02.06.2020, 14:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: 6.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 205

Висина на гума: 55

Дијаметар на гума: 16

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


AL bandasi konplet so gumi
Bandas 5 X 112 / 16 ki.
Gumi 205 55 / 16 ki.
Orginalni bandasi Germanski
Odgovraat za VW vozila.
Seat. Audi idr vozila so toj razmer.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 ........

Потврден огласувач