Logo

Razladna vitrina

Број на оглас: 3598570 | Објавен на: 27.05.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava razladna vitrina trokrilna vertikalna za prodavnica vo odlicna sostojba.

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 Vangelina Crceva

Потврден огласувач