Logo

Se prodava Toyota carina deluxe 1.6 benzin

Број на оглас: 3598594 | Објавен на: 01.08.2020, 20:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Carina

Година: 1981

Гориво: Бензин

Километри: 40000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 11.111.111 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Toyota carina deluxe 1.6 benzin fabrika prv sopstvenik samo za seriozni li a 078/368-509

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Vane

Потврден огласувач