Logo

Se prodava audi A4

Број на оглас: 3598600 | Објавен на: 31.05.2020, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava audi A4 1995

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Mile