Logo

2x2gb DDR3 Ram Memorii (Kingston)

Број на оглас: 3598672 | Објавен на: 25.05.2020, 17:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Вид на оглас: Се продава


Kingston Low Profile 2x2gb DDR3 1600Mhz = 1000den Komplet

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Стефан

Потврден огласувач