Logo

Off road gumi Nexen

Број на оглас: 3598686 | Објавен на: 03.06.2020, 18:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Гуми за сите сезони

Ширина: 265

Висина: 75

Дијаметар: 16

Цена: 10.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni gumi Nexen so dimenzii 265-75/16 koristeni dve sezoni,vo solidna sostojba!!!

 Planika

Потврден огласувач