Logo

enduro cross Beta rr 525 so dokumenti mozhe zamena

Број на оглас: 3598701 | Објавен на: 23.05.2020, 14:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Beta

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2006

Модел: 525

Километри: 15000

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


enduro cross Beta rr 525 so dokumenti mozhe zamena cena 3500 mozhe viber whatsapp info

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 burim

Потврден огласувач