Logo

MAN TGA 510 automatik

Број на оглас: 3598707 | Објавен на: 23.05.2020, 14:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 €

3.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam MAN TGA 510 AUTOMATIK
GOD:2002
ZA DELOVI BLOKIRANA MASINA 1 klip
Tel:071-809-609 ili 079-333-433

 Тетово    Општина:Желино

Прати Е-Маил

 AutoPlac VZ

Потврден огласувач