Logo

Huawei P9 Lite

Број на оглас: 3598721 | Објавен на: 23.05.2020, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: p9 lite

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Опис:
➤Телефонот е мах сочуван
➤Прима сите картички
➤Батерија држи 1ден

Додатоци:
➤Полнач
➤Заштитна маска

Конфигурации:
➤13.0MP задна камера
➤8.0МP предна камера
➤2.0GB Рам
➤Дисплеј 5.2инчен
➤Внатрешна меморија 16GB
➤Процесор Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53
Андроид:7.0 (Nougat)

➤Достава вршиме низ цела Македонија со опција преглед и тест на телефонот пред да го платите

❌Замени не правиме

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Мобилни Телефони

Потврден огласувач