Logo

SUZUKI 1000 K8 NA DELOVI

Број на оглас: 3598729 | Објавен на: 24.05.2020, 22:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Вид: Спортски

Година: 2008

Модел: GSXR 1000

Километри: 55000

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


078 313 012

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач