Logo

Dizni za ford focus c max 1.6 tdci 2004 109 ps 81kw

Број на оглас: 3598737 | Објавен на: 23.05.2020, 15:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: C max

Tип на делови: Мотори

Цена: 180 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се бара


Se kupuvat dizni 4

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Ism.MKD

Потврден огласувач