Logo

Korg tr ,so nova futrola.

Број на оглас: 3598742 | Објавен на: 01.06.2020, 06:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Клавијатури

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Korg tr ,so nova futrola.

 Saso

Потврден огласувач