Logo

BMW R1200

Број на оглас: 3598754 | Објавен на: 24.05.2020, 23:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2016

Модел: R1200

Километри: 15000

Цена: 18.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava motor BMW
Registriran
Vo ispravna sostojba
Moze i zamena

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 zzzzzzz

Потврден огласувач