Logo

ALFA 166 FABRICNA SOSTOJBA! vidi oglas

Број на оглас: 3598772 | Објавен на: 26.05.2020, 22:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 166

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alfata e vo top sostojba
Servisirana e pred 1000km
4 novi gumi
Poseduva full oprema
Klimatronik
4x elektrika na stakla
Elektrika + greaci na sedista
Tempomat
Navigacija
Start stop sistem za palenje
Kolata e vo top sostojba pali vozi koj saka dobra kola neka poveli

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Tase

Потврден огласувач