Logo

Kupuvam stan Lagadin-Pestani

Број на оглас: 3598780 | Објавен на: 23.05.2020, 17:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Друго

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


So edna spalna , pogled na ezero.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 vladimir

Потврден огласувач