Logo

Mercedes E 250 moze zamena za dzip

Број на оглас: 3598781 | Објавен на: 23.05.2020, 17:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 250

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 11 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam mercedes e 250 CDI dizel 2010 god registriran cela godina servisiran so ful oprema 22.000km realni MOZE I ZAMENA SAMO ZA DZIP mercedes bmw audi vw
Inf samo na via broj 075 858 415

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Blaze

Потврден огласувач