Logo

Fiat Doblo

Број на оглас: 3598788 | Објавен на: 29.05.2020, 20:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Doblo

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 57 kw / 77 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 3.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- Се продава Fiat Doblo 1.4 во одлична состојба.
- Прв сопственик
- Регистрирано до 27.01.2021 год.
- Нови гуми од Ноември 2019 год.
- Последен направен сервис уље на 18.05.2020 год.
- Годишен Зелен картон и Авто Асистенција за цела Европа

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Mitre

Потврден огласувач