Logo

Зимзелени растенија

Број на оглас: 3598793 | Објавен на: 23.05.2020, 17:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Зимзелени декоративни дрвца за балкони и дворови ,и по желба и нивно оформување во иднина.

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 M&T