Logo

Se prodavaat bandazi so gumi

Број на оглас: 3598796 | Објавен на: 30.05.2020, 11:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 205

Висина на гума: 55

Дијаметар на гума: 16

Цена: 300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat mnogu dobri bandazi so mnogu malky vozeni gumi vozeni edno leto
5x112 dimenzija na dupki
Odgovaraat na
Passat golf5 opel. Mercedes idr
Kolata e prodadena

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач