Logo

ADIDAS ORIGINAL UNIKATNI

Број на оглас: 3598810 | Објавен на: 02.06.2020, 16:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 44

Боја: Други

Цена: 1.100 МКД

1.200 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


079205200 AKCOJA PRODADENI

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач