Logo

Рачно работена уметничка слика

Број на оглас: 3598815 | Објавен на: 24.05.2020, 11:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

1.000 МКД

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Уметнички слики

Вид на оглас: Се продава


Се продава стара уметничка слика на платно, везена со свилени конци со димензии 55х67cm во стара дрвена рамка со стакло во одлична состојба
Цена 800 денари

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 ххх

Потврден огласувач