Logo

Suzuki 750cc

Број на оглас: 3598820 | Објавен на: 23.05.2020, 18:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Вид: Спортски

Година: 2000

Модел: Suzuki

Километри: 25000

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


motorot e so stranski tablici i vo odlicna sostojba za poveqe info na tel 070 577 241

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Mevludin

Потврден огласувач