Logo

Gumi Michelin 155/65/14

Број на оглас: 3598828 | Објавен на: 23.05.2020, 18:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 155

Висина: 65

Дијаметар: 14

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumi letni Michelin 155/65/14 solidni gumi za 2000den site 4.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 ALEX

Потврден огласувач