Logo

VW GOLF 6 1.6TDI 2010godina

Број на оглас: 3598834 | Објавен на: 24.05.2020, 18:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 7.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Plateno se do reg

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Xhunejt

Потврден огласувач