Logo

Celicni bandazi 14ki 4x100

Број на оглас: 3598835 | Објавен на: 23.05.2020, 19:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Челични

Ширина: 5.5J

Дијаметар: 14

Дијаметар на дупка: 100

Број на дупки: Со 4 дупки

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


org 4x100

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 ALEX

Потврден огласувач