Logo

NOV SO GARANCIJA Alcatel 1 S

Број на оглас: 3598839 | Објавен на: 29.05.2020, 13:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alcatel

Модел: 1S

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 1 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


VREDI DA SE VIDE

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 ZORAN

Потврден огласувач